ARCHIWUM PRZETARGÓW i ZAPYTAŃ OFERTOWYCH

Przetarg nieograniczony - Remont parkingu (ul. Ćwiklińskiej)

PRZETARG NIEOGRANICZONY - Na wykonanie remontu nawierzchni parkingu (ul. Ćwiklińskiej)

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie remontu nawierzchni parkingu w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach:

Parking przy ul. Ćwiklińskiej

Wykonanie remontu nawierzchni parkingu 700 m2

Korytowanie terenu ~ 65 m2

Wykonanie podbudowy pod asfalt ~ 65 m2  

Rozbiórka krawężników około 65 mb

Ułożenie nowych krawężników około 60 mb

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub rozszerzenia zakresu rzeczowego w momencie przekazywania frontu robót lub w czasie realizacji robót.

Oferenci winni zapoznać się z zakresem i warunkami wykonania robót w terenie oraz dokonać oszacowania i odpowiednich przedmiarów celem określenia oferowanej ceny realizacji robot.

 

SIWZ, szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.

 

Wszystkie materiały muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne deklaracje zgodności na znak CE, zgodnie z ustawą z dnia 16.04.2004 o wyrobach budowlanych (Dz. U.  nr 92 z 2004 r. poz. 881. z p. zmianami).

Termin wykonania od: 06.08.2026r. do 31.10.2026r.

 

Uprawniony do kontaktów z oferentami –w godz. 800 – 1400 tel. 41 331-13-57 w 24,25, Wiesław Wrzecionek, Jacek Snopek 734489699,

 

Składanie ofert.
Ofertę na Załączniku Nr 1 należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:

Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze” w Kielcach
ul Orzeszkowej 4

Remont nawierzchni parkingu             
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 05.08. 2026r. do godz. 830

  1. Odstępstwo od wzoru oferty spowoduje to, że oferta będzie nieważna.
  2. Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie będą odsyłane bez otwierania.

 

Oferent zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł. w terminie do dnia 05.08.2026r. do godz. 830 na konto Spółdzielni

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 5.08.2026r. o godz. 1030 w siedzibie Zamawiającego.

 

Pliki do pobrania:

 1. Specyfikacja SWIZ:

 2. Wzór oferty:

 3. Wzór umowy:

 

Biuro spółdzielni:

Spółdzielnia Mieszkaniowa
„Słoneczne Wzgórze”
ul. Elizy Orzeszkowej 4
25-435 Kielce

+48 41 331 13 57
+48 41 332 13 57
+48 41 331 16 26
sekretariat@sloneczne-wzgorze.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek 7.00-15.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 7.00-15.00
Czwartek 7.00-15.00
Piątek 7.00-15.00


ALARM
 - poza godzinami pracy

GPS: 50°88'82.9"N 20°64'99.5"E

Znajdź nas w Google Maps